Čedičová houpačka, stálý přísun ledu i romantické lampičky. Víme, jaký zahradní nábytek je v kurzu

Sluníčko vykouklo a jeho paprsky příjemně hřejí. Proč sedět doma, když se můžete pohodlně uvelebit na zahradě? Jestli zvažujete výměnu nábytku nebo chcete své zahrádce či terase vdechnout nový život, podívejte se na nejzajímavější nápady z jarních veletrhů.

 

Chcete si pořídit pohodlné posezení z kvalitního materiálu? Hledáte něco neobvyklého a zajímavého? Zkuste zahradní nábytek z roztaveného čediče. Nábytek je lehký, pevný a odolává bez potíží povětrnostním podmínkám. Každý kus má originální strukturu a tmavá, lehce třpytivá barva působí velice sofistikovaně. V nabídce najdete nejen křesílka, ale třeba také příjemnou a pohodlnou houpačku.

Pokud preferujete klasičtější design a máte na terase nebo v zimní zahradě dostatek místa, můžete vyzkoušet třeba pletenou zahradní sedací soupravu. Chybí už jen koktejl s deštníčkem! Líbí se vám?

Příjemné posezení si určitě užijete i na zahradní pohovce s konstrukcí, která spojuje dřevo a pevné propletené popruhy.

Myslete včas i na léto. Pro setkání s přáteli i dobu sladkého nicnedělání doporučujeme zajímavou vychytávku – stůl, který má ve svém středu skrytou nádobu na led, kde udržíte nápoje v chladu i za horkého dne.

V zahradě ale nezáleží jen na tom, na čem sedíte, ale také v jakém prostředí. Oživte svou zahrádku, zabydlete ji ptáčky! Jak na to? Pořiďte jim budky. Můžete si vyrobit vlastní nebo si zvolit některou z nabídky těch designových. Výběr je opravdu široký, od těch klasických přes rohové, barvené až po ty s nápisem.

Světlo ve ztemnělé zahradě udělá s vaší romantickou duší divy. Vytvořte si za pomoci malých lampiček romantické průhledy. Osvětlete zahradní jezírko nebo cestičku. Použijte svou fantazii a efekt bude nedocenitelný. Pokud nechcete do zahrady zavádět elektřinu, nemusíte – můžete použít třeba světla se slunečním kolektorem. Nic není problém!

Ke každé zahradě patří i voda. Pokud nechcete nebo nemůžete mít jezírko, zkuste zahradní sloupky na vodu. Můžete si vybrat z různých velikostí, barev i provedení. Sloupek je možné přistavit ke stěně nebo volně do prostoru. Uvidíte, že možnost osvěžení v horkých dnech vás nadchne!

A co dalšího si můžete pořídit do zahrádky? Zahradní ohniště zažívají velký návrat! I o nich pro vás chystáme článek. Máte se na co těšit.

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.