Chcete jít s dobou? Pořiďte si houpací křeslo! Nabídka je široká – od klasiky po netradiční veletoče

Zavřete oči, relaxujte. Nechte se unášet tím blaženým houpavým pocitem. Že jsou houpací křesla báječná věc, to je léty prověřená pravda. Vědí to i výrobci nábytku, a možná i proto jich letos přivezli s sebou na jarní veletrhy do Letňan tolik. Podívejte, na čem všem byste se letos mohli pohoupat!

V záplavě novinek, tradičních i nečekaných řešení na nás na letňanských jarních veletrzích vykouklo několik zajímavých trendů. Jedním z nich jsou i houpací křesílka. Ta z ohýbaného dřeva jako po babičce ale nečekejte. Designéři se totiž docela vyřádili. Některé kousky jsou variací na klasické téma, jiné zase přinášejí úplně nový pohled a překvapí vás. Záleží jen na vašem vkusu. Tak pojďme na to.

Máte rádi jednoduchost? Pak vás potěší křesílko s lisovaným plastovým sedátkem a prostou kovovou konstrukcí. A pozor, je překvapivě pohodlné.

Další křeslo s koženkovým sedákem ve světle zelené barvě a s vyšším opěradlem nás zaujalo především elegantním designovým síťováním.

Hledáte houpací křeslo na balkon? Možná je to právě tohle. Má jednoduchou kovovou konstrukci a lamely sedáku jsou vyrobené z odolného plastu.

Máme tu něco i pro fanoušky čalouněných křesílek.

Tradiční houpací komfort jako u babičky ve spojení s nadčasovou elegantní linií, to je ideál. Chybí už jen dobrá knížka a šálek kávy nebo čaje.

Máte pocit, že to, co vám ukazujeme, je jenom převlečená klasika? Tak pojďme dál!

Co třeba kombinace sedacího pytle a kovové houpací konstrukce?

A na téhle sedačce už doopravdy není klasického vůbec nic. Připomíná špulku od nití, která je ale na spodní straně kónická. Díky tomu se, když si sednete, můžete houpat, a dokonce i otáčet kolem celé osy „špulky“. Sedačka unese i dospělého člověka a nepřevrátí se.

Houpat se můžete i jinak. Třeba v zavěšené sedačce, která připomíná košík.

Zaujala nás i kovová varianta. Ale přeci jen – působí trochu drsně. Ovšem proti gustu…

A na závěr jedna balkonová vychytávka – lehátko zavěšené na kovové konstrukci s integrovaným slunečníkem. Už se těšíte na léto? My rozhodně!

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.