Důmyslný konferenční stolek

V detailech je síla. Žijeme v době, kdy je kladen velký důraz na efektivitu a tak i zdánlivě triviálně se tvářící výběr konferenčního stolku se může stát oříškem. Důležité je si ujasnit, k jakému účelu stolek budete využívat. Skutečně si u něho budete vychutnávat pohár vašeho oblíbeného nápoje nebo se stane relaxačním místem zasvěcený literatuře? Anebo se z něho stane úložiště nejrůznějších nezbytností? Dalším rozhodujícím faktorem je výše dominantnosti v prostoru. Ať už je to jakkoliv, nechte se inspirovat našimi tipy!

coffee7

Máte-li rádi barevné ladění tón v tónu, vyberte si prvek interiéru, ke kterému budete stolek ladit. V tomto případě je to podlaha a rám gauče.

coffee4

Rodiny s dětmi ocení stabilní stolek bez hran, interiéroví nadšenci netradiční tvar i velikost a bytoví „pragmatici“ funkčnost úložného prostoru.

coffee3

Dřevo ve vintage úpravě s minimalistickými nohami vyniká v kontrastu s pastelovými tóny prostoru a dodává přátelský nádech venkova do moderního bytu. Nebojte se experimentovat se styly!

coffee5

Zálibu v barevných vzorech doplní jednoduchý nadčasový stolek. Je možné, že takový podobného tvaru najdete u svých prarodičů a na vás už jen zbývá vdechnout mu nový život.

coffee2

Někdy jeden nestačí, pracujte se svým prostorem, který klidně vyplňte třemi stolky, pokud budete chtít. Výsledek je jak esteticky uspokojivý, tak i z hlediska manipulace s nábytkem praktický a zároveň ponechává určitý prostor kreativitě.

coffee6

Nechte barevný akcent ozvláštnit jinak monotónní interiér. Opět si zde můžete všimnout, jak dobře fungují vintage prvky, v tomto případě komoda, s moderním strohým designem stolku.

foto: Trendy-interiors.com

 

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.