Hledáte originální zahradní nábytek? Sežeňte pár palet a „do it yourself“!

Nedávno jsme se v našem článku věnovali tomu, jaký přístřešek si pořídit do zahrady. Opravdovou letní pohodu na čerstvém vzduchu jen samotné altány ale nepřinesou. Samozřejmě že nejlepším útočištěm se stanou, až když se vám povede je zabydlet příjemným zahradním nábytkem. Že nemusíte hned sahat po nevzhledných plastových židlích a stolech z nejbližšího obchoďáku, si ukážeme v tomto blogu. Tak oblékněte montérky, vyhrňte rukávy a přistupte blíž! Jde se na to.

Pár palet a jedeš!

Nemusíte být zrovna kvalifikovaný truhlář, abyste svou zahradu obohatili o pěknou lavici nebo stolek. Stačí v sobě najít kousek nadšeného kutila a nebát se experimentovat. Jednoduchou a trendy variantou je nábytek z palet. Europalety mají tu výhodu, že jsou samy o sobě velmi bytelnými celky, které mají vysokou nosnost a stabilitu. Zároveň vydrží i rozmary počasí a v dnešní době není problém je sehnat když ne zcela zdarma, tak alespoň velmi levně. Zkuste se poptat v blízkém obchodě, skladu nebo prohlédněte on-line bazary, kde se palety často nabízejí za odvoz.

Když máte palety doma, začíná ta pravá zábava. S tužkou a papírem se pusťte do plánování. Palety totiž jdou skládat jako lego do různých výšek, šířek, tvarů a obrazců. Pocit návratu do dětských let je příjemným vedlejším účinkem tohoto pracovního procesu. Pro inspiraci nahlédněte do naší fotogalerie:

Před vlastní montáží je dobré palety obrousit a nalakovat. Lak materiál ochrání před nevyzpytatelným počasím a pomůže nábytek sladit do barvy, která nejlépe vyhovuje vaší designové představě. Pro zvýšení koeficientu pohodlí a posílení indexu útulnosti doplňte palety polstrováním z molitanu. Posloužit může i stará matrace, kterou upravíte na požadovanou velikost. Jak si pak svůj originální zahradní nábytek užijete, je jen na vás. My ovšem doporučujeme jej otestovat jedním pořádným odpoledním šlofíkem či kávou o páté. To jsou totiž ty momenty, kdy je příjemné sezení na zahradě k nezaplacení.

 

Bojíte se, že to nezvládnete? Nechte se motivovat třeba rozverným videem vloggerky Little Romi:

Líbil se vám článek?

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.