Hledáte pro svůj domov jedinečné kousky nábytku? Co třeba staré cihly, štafle nebo bicykly?

Možná si zrovna zařizujete nový byt a hledáte inspiraci, která by vyjádřila vaši osobnost a jedinečnost. Nebojte si místo obyčejného nábytku pořídit originální kousek, který se neokouká a navíc bude z recyklovaného materiálu. Dejte nový život věcem, které jste měli rádi a chystáte se je vyhodit.

Nebojte se kartonu
V dnešní době pracují designéři s myšlenkou výroby nábytku z recyklovaných materiálů, který bude lidem na dosah, bude lehce složitelný a jeho kvalita a praktičnost bude alespoň tak dobrá, jakou má obyčejný nábytek. Recyklované kartonové desky, které při správném použití mají dostatečnou tvrdost a bez problému vás třeba i unesou, bude obdivovat každá návštěva.

Kdo potřebuje ušetřit trochu místa v bytě a přitom mít stylový nábytek, pro něj existuje variabilní sedačka z recyklovaného papíru a dřeva, jejíž tvar si určujete vy sami a její délku si můžete upravit podle počtu osob. Hustá a pevná struktura papíru, uspořádaná do tvaru včelí plástve, bez problému unese i několik lidí najednou.

Opravdu je staré haraburdí k nepotřebě?
Použití starých dřevěných palet je trend, který zná snad každý. Věděli jste ale například, že ze starých pneumatik se dá vytvořit pohodlné sedátko?

Máte-li zálibu v industriálním stylu, oceníte možnosti gauče vyrobeného ze starého barelu. Ale pozor, věnujte velkou pozornost očistě, aby si návštěvy neodnášely nepříjemné fleky na oblečení.

Potřebujete nutně k posteli stolek, ale nemáte zrovna peníze? Projděte se po okolí, určitě najdete nějaké opuštěné cihly či tvárnice.

Pokud jste si koupili nové kolo, ale se svým starým kouskem se neumíte rozloučit (tolik jste toho s ním zažili), stačí pár úprav a jedinečný stolek je na světě.

Jestli jste třeba na půdě našli staré štafle a ve vaší komoře máte nové, nález nevyhazujte. V ložnici ještě může udělat slušnou a originální parádu.

Jak vidíte, nábytek můžete vyrobit skoro ze všeho. Stačí jen zapojit fantazii a trochu šikovnosti. Výsledkem pak bude kousek, který nebude mít nikdo jiný.

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.