Houpací síť se stojanem. Houpací síť pro dva.

Houpací síť 3× jinak

Houpací sítě už dávno nepatří jen na zahradu mezi dva stromy. Parádu vám udělají nejen na terase, ale také v interiéru. Ať už máte za sebou náročný den, nebo si chcete dopřát sladkou zahálku, poležení v hamace je skvělý způsob, jak zrelaxovat tělo i mysl. Inspirujte se našimi tipy, kam a jak ji zavěsit.

Na terasu i malý balkon

Kdo říká, že letní idylku v hamace si užijete jen na zahradě? Tenhle kousek zpestří každý balkon i terasu. Máte-li dost místa, pořiďte si houpací síť se stojanem, ušetříte si tím spoustu vrtání a závěsné lenošení pak s koncem léta snadno přestěhujete do bytu. Vaši malou oázu klidu dovedou k dokonalosti bambusy v květináčích, které v letním vánku příjemně ševelí a navodí tu správnou prázdninovou atmosféru.

Do obývacího pokoje

Houpací sítě do bytu jsou k dostání v mnoha různých stylech, materiálech i rozměrech, snadno proto najdete takovou, která do vašeho obývacího pokoje perfektně zapadne. Máte-li místnost v moderních duchu, vsaďte na jednoduchou jednobarevnou látku. Boho interiérům zase sluší vzory a houpací síť z macramé v neutrálním odstínu skvěle ladí téměř se vším. Vystelte ji dekoračními polštářky a rázem máte ten nejútulnější koutek pro relax, ať už za okny zuří vánice, nebo venku padají teplotní rekordy.

Dětské království

Víte, že první houpací síť do Evropy přivezl Kryštof Kolumbus? Ať už máte doma malého dobrodruha, nebo princeznu, hamaka promění každý dětský pokojíček v království, kde je dovoleno téměř vše. Dokonce i houpání. Pokud máte děti dvě a víte, že by se o houpání strhla bitva, pořiďte houpací sít pro dva. V posledních letech roste také obliba závěsných pytlů pro miminka jako alternativa klasických kolébek.

Jak upevnit houpací síť do bytu

Zavěšení hamaky do interiéru není žádná věda, přesto je důležité dbát na správný postup. Pokud máte doma sádrokartonové zdi, které mají slabou nosnost, místo vrtání vám doporučujeme stojan na houpací síť.

  • Prvním a nejdůležitějším krokem je samozřejmě vybrat ideální místo. Houpací síť můžete zavěsit mezi zdi, na trám, popřípadě přikoupit speciální stojan. 
  • V přiloženém návodu si ověřte, jaká je minimální vzdálenost kotevních bodů.
  • A do jaké výšky ji zavěsit? Pomůže vám jednoduchý výpočet. Vzdálenost kotevních bodů vydělte dvěma, houpací síť bude tak akorát prověšená, aby se vám v ní pohodlně lelkovalo.
  • Chcete-li houpací síť upevnit do zdi, nezapomeňte přikoupit správné skoby, hmoždinky a vruty s dostatečnou nosností.

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.