Hranaté vany, obří kachlíky, průhledné baterie. Podívejte se, jaké jsou žhavé trendy ve vybavení koupelen!

Odfouknuté dlaždičky? Oprýskaná vana? Máte jednoduše pocit, že vaše koupelna potřebuje facelift? Zjistili jsme pro vás, jaké jsou nejžhavější trendy a designové vychytávky v oblasti koupelen! Najděte s námi inspiraci.

Nudí vás čtvercové dlaždičky? Dejte příležitost mozaice. Na výběr je spousta variant a zaručeně si vybere každý.

Je tu ale i řešení pro milovníky minimalismu. Zkuste obložit celou stěnu sprchy jednou jedinou dlaždicí! Vyrábí se v mnoha provedeních a asi nejlépe působí vzhled napodobující mramorové desky.

Zvažujete výměnu vany? Módní jsou nejen klasické oválné tvary, ale také hrany. Obzvláště jsme ocenili praktické vychytávky – podpěrku pro hlavu a šikovnou poličku, na kterou si při koupeli můžete položit, kromě skleniček na šampaňské, třeba knížku.

K nové vaně by se hodily i stylové baterie. Extravagantní exemplář ze skla, který při zavírání vody vytváří vír, nás vysloveně uchvátil. Líbí se vám také?

 

I když máte raději klasiku, vybírat můžete z mnoha barevných variant kovů i stylů provedení.

V jednoduchosti je elegance. Pokud jde o praktičnost, necháme posouzení na vás.

V koupelně musí být především teplo. Klasické radiátory jsou překvapivě stále v kurzu – jak ho ale čistit? No přece štětkou na radiátory!

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.