Malá koupelna v paneláku

I s malou koupelnou se dají dělat velké věci

Každá žena má svůj tajný sen o velké koupelně s obrovským zrcadlem, před kterým si může zkoušet svou garderobu, upravovat vlasy, dělat make-up nebo se naložit do prostorné vany jako Pretty Woman a jen tak relaxovat. Ale ne každá z nás má to štěstí. Nicméně i s malou koupelnou v paneláku můžete dělat zázraky, když víte, jak na to. Poradíme vám!

Chcete spojit WC s koupelnou?

Ano, i tohle je v malé koupelně možné. Jednoduše to vyřeší závěsné WC a mini umyvadlo. V dnešní době praček se sušičkami už často nepotřebujete „prát“ prádlo v umyvadle, proto by malé rozměry neměly vadit. Pro panelákové koupelny je toto řešení opravdu vhodné. Stejně tak závěsné WC ušetří místo alespoň tím, že pod ním zůstane volný prostor, kde můžete ukládat toaletní papír nebo různé čisticí prostředky, které by vám jinak zabíraly přihrádku ve skříňce. To je skvělá inspirace pro malé koupelny.

Sprchový kout do malých prostor

světlý sprchový kout vhodný do malé koupelny

Většina z nás preferuje sprchový kout před vanou. V mini koupelně stejně můžete mít pouze malou vanu, takže pohodlí si nijak extra neužijete. Takže na ni zrovna zapomeňte. V dnešní době vám dokáže i sprchový kout přinést spoustu relaxace i ve stoje. Stačí si do něj pořídit sprchový panel s relaxačními tryskami, rádiem, odvětráváním a spoustou dalších vymožeností. A jak ušetřit prostor v malé koupelně v paneláku? Poslouží vám podomítková sprchová baterie, která nijak nenaruší okolí.

velké zrcadlo opticky zvětšující prostor malé koupelny

Další super tipy, jak opticky zvětšit prostor:

  • Umístěte přes celou délku stěny podlouhlé zrcadlo,
  • světla namontujte tak, aby se odrážela v zrcadle, což je skvělá inspirace pro panelákové koupelny,
  • zapomeňte na tmavé barvy a vsaďte na čistě bílou,
  • pořiďte si pračku se sušičkou v jednom – nebudete potřebovat místo na sušení prádla a prostor, kde by byla sušička, můžete využít na něco jiného,
  • prostě se zbavte všeho, co jste už dlouho nepoužili – neschovávejte věci jen proto, že je „někdy“ budete třeba potřebovat.
Malá paneláková koupelna

Nevěšte hlavu z toho, že se ve své koupelně nepohnete, ale zařiďte si ji úsporně.

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.