Kachlové obklady do kuchyně

Jaké máte možnosti výběru obkladů do kuchyně?

Dávno odzvonilo dobám, kdy za kuchyňskou linku patřily jenom čtvercové kachličky. Obklad do kuchyně můžete mít v současnosti téměř jakýkoliv, záleží pouze na vašem vkusu a stylu interiéru.

Než začnete vybírat

První, co je potřeba provést, je správně si spočítat plochu. Podle její velikosti budete poté volit materiál obložení. Na něj lze použít kromě keramiky též grafosklo, akrylát, nerez, lamino nebo kámen. Rozhodně není na škodu podívat se na obklady kuchyně inspirace. Jednotlivé materiály se navzájem liší nejen způsobem položení, ale hlavně cenou. Proto je třeba stanovit si rozpočet, kolik jste ochotni do obkladů investovat. V neposlední řadě berte v potaz tvar, provedení a styl kuchyně, aby ji zvolený obklad ideálně doplňoval.

Klasika, která neomrzí

kamenné obklady do kuchyně

Dříve jsme mohli ve většině kuchyní spatřit kachličky o rozměru 10×10 cm. V dnešní době zde dominují velkoformátové obklady do kuchyně, které působí luxusně a prostor opticky zvětšují. V jejich prospěch hovoří též minimum spár, proto v nich nebude tolik ulpívat nečistota. Obklady do kuchyně mozaika linku příjemně oživí. Nemusíte být omezováni pouze čtvercovým tvarem. V současnosti je na výběr nespočet tvarů a barev.

Elegance na prvním místě

Skleněné obklady do kuchyně společně s nerezem a kamenem si skvěle rozumí s moderní kuchyní, pro niž jsou typické lesklé plochy. Grafosklo vás získá svým designem v nekonečném množství barev a motivů. Navíc je vyrobeno z jednoho celistvého kusu bezpečnostního skla, díky čemuž vás potěší jednoduchou údržbou.

skleněnné obklady do kuchyně

Nádech venkova

Když vám moderna nic neříká a raději upřednostňujete rustikální styl, budou tím pravým cihlové obklady do kuchyně. Dokonale imitují klasické cihly, čímž evokují harmonickou a rodinnou atmosféru. Stejný efekt zajistí retro obklady do kuchyně, které kuchyni vtisknou nostalgický nádech.

cihlové obklady do kuchyně
cihlové obklady do kuchyně


Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.