Odvážné útočiště od prvních krůčků po adolescenty

Vkusně zařízený dětský pokojíček, který bude vaši ratolest provázet celé dětství, možná i pubertu a bude stylově zapadat do vašeho domova? Zastane základní funkční pilíře dětského bydlení a hlavně neomrzí? Tato odvážná myšlenka nemusí zůstat jen zbožným přáním. Vybírejte nadčasové kusy nábytku a vyvarujte se zásadním zásahům v interiéru. To se lehce poví...ale i lehce plní!

01kidsrooms_EL_12jul12_PR_b_426x639

Lůžkoviny a textil

Bílé stěny oživte barevným akcentem, který lze lehce upravovat na základě věku vašeho potomka. Živé barvy na závěsu si děti zamilují a pokud se budou opakovat i na povlečení, stanete se pro ně designérem n°1.

SFKids-Rainbow-shutter_EL_4may12_pr_b

Žaluzie

Skutečně zábavným prvkem se duhové žaluzie stanou až v momentu, kdy skrze ně prostoupí sluneční paprsky. V zimě bude podobně fungovat vánoční osvětlení.

KidsBedroom4_EL_31aug12_pr_b

Kvalitní dřevěný nábytek

Investice do neutrálního a kvalitního nábytku je vždy dobrý nápad. Nejenže je to z ekonomického a funkčního hlediska výhodné, zachováte se i ekologicky. Samotné doplňky pak určují věk dítěte. Vzdušný prostor může obývat jak školák, tak adolescent.

California-Shutters-house-23mar15_pr_b_426x639

Nálepky a tapety

Ani tento pokoj laděný do bílé nemusí být nudný, díky dominantnímu barevnému prvku v podobě moderních nálepek nebo barevných okenic, což jsou prvky se kterými se do budoucna dá jednoduše pracovat. Nálepka, která omrzí bude nahrazena jinou nebo kusem nábytku s adekvátní dekorací.

Sofa_EL_12mar13_pr_b

Kreativní stěna

Výrazným funkčním prvkem může být jedna celá stěna vyhrazená k rozvíjení kreativity. Dětské malůvky mohou vystřídat raná umělecká díla, učební pomůcky anebo citáty.

LXXXX_Northcote_053v3_AW13_just_boxescrop-easy-living-5nov13_pr_b_426x639

Závěsy a interiérové doplňky

Jednoduchý fáborkový závěs skvěle dotváří image dětské herny. Později může být nahrazen například fotografiemi. Bílé stěny  nabízejí daleko více možností, jak kombinovat různé materiály i barvy. Umožní vám lépe obměňovat barevnost i styl interiéru a popustí uzdu vaší kreativitě

bedny

Vlastnoruční výtvory

Poliček není nikdo dost. Dle svého gusta si je můžete vyrobit vlastnoručně ze starých krabic. Pokud sis nimi vyhrajete neposlouží jen jako poličky pro dekorace, ale sami budou dekorací.

foto: Houseandgarden.co.uk, Lilinatura.pl

 

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.