Připravte si doma vlastní valentýnskou výzdobu. Máme pro vás krásné tipy

Srdce, srdce, všude srdce. Svátek sv. Valentýna u nás není původní a mnozí lidé ho vnímají negativně jako svátek zavlečený a komerční. Na ideji samotné – oslavit náklonnost a lásku – není ale vůbec nic špatného. Tak tomu dejte šanci. Udělejte si s dětmi hezké odpoledne a uspořádejte domácí valentýnskou dílnu. Odreagujete se od starostí všedního dne a navíc strávíte tvůrčím způsobem čas se svými nejbližšími. Ideální kombinace!

Bambule

Existují tisíce možností, jak si ozdobit byt. A ty, které jsme pro vás našli, vás budou zaručeně bavit!

Máte rádi bambule? Vyrobte si je ve tvaru srdce! Budete potřebovat jen klubko vlny a nůžky. Pokud máte rádi třpytky, připravte si je také a doneste si navíc z koupelny lak na vlasy.

Obraz

Tvoříte raději na papíře? Proč ne. Vezměte si čtvercovou čtvrtku nebo plátno o velikosti asi 40 × 40 cm. Z pomocného papíru o stejné velikosti vystřihněte srdce a šablonu připevněte na plátno nebo čtvrtku. Vznikne vám tak ohraničené pole ve tvaru srdce. Je už na vás, jak ho umělecky pojmete. Děti můžou obtiskovat ruce nebo štětcem vytvořit vlastní obrázek. Kreativitě se meze nekladou.

Skládaná srdíčka

Papír využijete i při další aktivitě. Na vodopád skládaných srdcí budete potřebovat barevné papíry, kruhovou šablonu o průměru několika centimetrů, například větší hrneček, nůžky, lepidlo, jehlu a nit nebo tenčí provázek. Přesný návod najdete ve videu pod článkem.

Když vám skládaná papírová srdíčka zbudou, můžete s jejich pomocí vytvořit i přáníčko. Navíck tomu budete potřebovat jen čtvrtku a barevný fix.

Miska

Zkuste i modelování a upečte si srdíčkovou misku na cukrátka nebo jiné maličkosti. Budete potřebovat několik kousků fima, podložku, váleček, středně velkou vykrajovací formičku na srdíčka a misku nebo talířek, který poslouží jako pomocná konstrukce vašeho výtvoru.

Srdíčka, která vykrájíte z fima, pokládejte z vnějšku na misku tak, aby vytvořila vaši vlastní misku. To celé upečte v troubě podle návodu na obalu. A voilà, valentýnská miska je na světě!

Maska na spaní

Říká se, že se láska pozná na očích. Tak si to ulehčete a vytvořte si srdíčkovou masku (nejen) na spaní.

Budete potřebovat dva kusy různobarevné plsti asi o velikosti A4, papír na vytvoření šablony srdce, elastickou stužku nebo tenkou měkčí prádlovou gumičku, tužku, nůžky, lepidlo, jehlu a nit.

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.