Proměňte svůj domov v jedinečný originál. Prohlédněte si designové vychytávky a doplňky, které letí

Někdy i malý zásah stačí a váš byt může být jako znovuzrozený. Co třeba nová nezvyklá váza, polštářky či závěsy se zajímavým vzorem nebo originální závěsný systém? Podívejte se na neobvyklé doplňky a designové vychytávky, které jsme pro vás vyzobali na podzimním veletrhu bydlení For Interior!

15

Máte doma podnos na noze, a nikdy jste vlastně nepřišli na to, k čemu ho využívat? Použijte ho jako svícen! Lesklý kovový podnos nebo mísa navíc bude působit velmi luxusně.

Všechno se vrací. Platí to i o samorostech? Kdo ví. Ale kombinace skla a rostlého očištěného dřeva nás opravdu zaujala. Líbila by se vám taková váza?

Přírodu si můžete do bytu přivést v různých designových formách. Třeba na polštářcích.

Nebo na tapetách.

Popřípadě můžete mít i džungli na závěsech. Zajímavá možnost jsou ale i plisované závěsy. Proč je nezkusit?

Čas nezastavíme, ale můžeme ho stylově měřit. Dost bylo plastů, zkuste beton! Surové materiály jsou stále v kurzu.

Vánoce se blíží. Máte rádi dřevěné ozdoby? Teď můžete mít v podobném stylu ohýbaného dřeva i hodiny. Existuje ale i varianta v kovovém provedení.

Praktických a nápaditých řešení není nikdy dost. Hledáte nové háčky? Jak by se vám líbila například silueta velkoměsta s výklopnými mrakodrapy, které slouží jako háčky?

Nebo můžete na zavěšování využít malé horolezce, třeba v kombinaci s kovovými slovy.

Bojujete s kabely u počítače? Vaše potíže vyřeší pomocná ruka. Tedy spíš ručička – kovový rozřazovač kabelů na kraji stolu.

Design má své místo i u stolu. Myslíte si, že na příborech se toho nedá moc vymyslet? Ale dá. Podívejte se sami!

Jedna barva nestačí! Jak se vám líbí lžíce s opalizujícím efektem?

A na závěr nesmí chybět zvířátka! Žirafa, plameňák, dinosaurus a jako zástupce rostlinné říše ještě hit letošního jara – kaktus. Líbí se vám? Nám rozhodně! Zrovna tyhle kousky byste si ale patrně doma na poličku nevystavili. Jedná se totiž o držadla od plně funkčních štětek na toaletu. Tvůrčí duch jednoduše pronikne kamkoli. A to je dobře.

FOTOGALERIE:

 

 

Líbil se vám článek?

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.