Sledujete současné trendy? Podívejte se, jaký design letos frčí v dekoracích

V detailu je elegance a drobnosti dělají svět krásnějšími. Prohlédněte si s námi letošní nejžhavější trendy v dekoracích pro domácnosti i zahradu. Dodejte svému domovu nový a neotřelý jarní designový nádech.

Kaktusy

Kaktusy vládnou světu. Chcete být in– pořiďte si kaktus. Nemusí být ani živý. Ale i tak si jich radši pořiďte víc, aby jim nebylo smutno.

Pokud chcete spojit kaktus sněčím užitečným, kupte si rovnou talířek, který přímo vybízí k tomu, abyste na něm servírovali mexické jídlo.

Lampička pro rostliny

Pokud už se přeci jen rozhodnete pro živé květiny, doporučujeme vám skvělou vychytávku – lampičku do květináčku! Jednoduše ji zapíchnete do hlíny a rostlina získá vlastní zdroj světla. Ideální řešení na zimu, kdy květiny trpí nedostatkem slunce, oceníte ho ale jistě i při vytváření romantické atmosféry. Noha lampy připomíná tak trochu anténu od rádia, můžete ji tedy vytáhnout a přizpůsobit výšce rostliny.

Existují ale i další možnosti, jak propojit rostliny a osvětlení. Nenechte se omezovat konvencemi. Jen pozor – kdyby žárovka rostlinu příliš hřála, mohla by se spálit!

Budiž světlo

Světlo je velkým tématem každého interiéru a designéři to dobře vědí. Máte rádi minimalismus a stínidla vás moc neoslovují? Vyzkoušejte designové žárovky!

Prostě a krásně budou ale vypadat i jednoduchá skleněná stínidla. Nás zaujal jejich zrcadlový efekt, který však na fotografii malinko zaniká. Najdete v odrazu našeho fotografa?

Tik tak

Spěcháte často při odchodu z domu? Pak určitě oceníte praktické propojení zrcadla a hodin!

Propojení hodinového ciferníku a konferenčního stolku také vypadá zajímavě. Jen těžko soudit, jestli by i vaše návštěva byla nadšená z toho, že se pokaždé, když doléváte pití, díváte na hodiny.

Design patří i do kuchyně! Co třeba stylové kořenky?

Ať už budete připravovat mexické pohoštění na talířek s kaktusy, nebo dolévat skleničky na stolku s hodinami, přejeme vám, abyste si užívali svoje hezké bydlení.

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.