Stylové lampy z ohýbaného dřeva, industriální styl i hravý jeřáb. Jaká svítidla jsou právě v kurzu?

Prozářete svůj byt! Světlo totiž umí každý interiér proměnit na kouzelné místo. Jaké nejzajímavější kousky stylových svítidel jsme potkali na podzimním veletrhu For Interior? Stojací lampy, svítidla na strop i na stěnu, lampičky na čtení - podívejte se sami. Určitě tu najdete inspiraci i pro svůj domov.

Styl a minimalismus. I tak lze popsat neobvyklou stolní lampu z ohýbaného dřeva se svítícími LED žárovičkami. Líbí se vám?

Pokud máte raději klasičtější tvary, určitě vás zaujmou lampy s nohou z masivního dřeva.

Líbily se nám jak typy vhodné na stůl, tak ty vysoké, které mohou stát na zemi. Ušlechtilý tvar v kombinaci se surovým dřevem vytváří zajímavý kontrast.

Pokud máte rádi industriální styl s nádechem futurismu a něčeho, co jste možná viděli v počítačových hrách, rozhodně vás zaujme tato lampa připomínající reflektor. Do bronzova laděná odrazná plocha navíc vytváří překvapivě příjemné světlo.

Pohled do skleněné koule má svůj půvab. A co teprve, když svítí! Jemné světlo i oblé odrazy okolního světa udělají ze sférického svítidla na stůl designový prvek, kterého už se nebudete chtít vzdát.

Tvarově prosté průhledné stínidlo s efektem stékajících kapek doplňují skleněné ověsky uvnitř, které odrážejí světlo žárovek. To si necháme líbit.

V množství je síla a platí to i u stropních svítidel. Kombinovat můžete lampy stejného typu a tvaru. Zajímavá je ale i kombinace stylově podobných stínidel v různých výškách.

Někdo to miluje, jiný nenávidí. Faktem ale je, že třpyt a lesk prostě vždycky zaujme. Pokud chcete, aby si o vašem lustru povídali všichni známí, rozhodně si pořiďte tento lustr s kovovým základem a broušenými barevnými skleněnými čočkami. Jenom pozor, ne každý interiér to unese.

Na závěr ještě něco do dětských pokojíčků. Je libo balón, nebo raději rovnou jeřáb? Na veletrhu si vybere opravdu každý. Podívejte se do fotogalerie, kde najdete i další fotografie.

FOTOGALERIE:

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.