Toužíte po opravdu unikátním zážitku? Na Maledivách staví podmořský hotel!

Dovolenou snů si asi každý představuje trochu jinak. Někdo sní o dobrodružném výletu vlakem nebo lodí, někoho láká divoká příroda, jiného zase džungle velkoměst. Pojďme se ale podívat, jak by mohla vypadat dovolená, o níž sice možná nesníme, ale kde si jako ve snu rozhodně budeme připadat. Hurá pod vodní hladinu!

Conrad Maldives Rangali Island – korál mezi hotely

Na atolovém souostroví Maledivy v Indickém oceánu vyrůstá zcela unikátní korál neboli muraka. Nejedná se ovšem o živočicha třídy Anthozoa, nýbržo podvodní vilu, která bude provozována jako hotel. Projekt společnosti Hilton navazuje na veleúspěšné pokusy o zprostředkování podvodního světa turistům v podobě luxusních restaurací, které jsou hojně vyhledávány nejen za účelem gastronomického zážitku.

Pokoj s výhledem na moře zaručen

V tomto hotelu nebudete platit příplatek za pokoj s výhledem. Z ložnice ve vile Muraka je moře totiž to jediné, co lze vyhlížet. I různé jiné hotelové rezorty nabízejí pokoje s pohledy do podmořského světa. Většinou ovšem jde o obrovská akvária, kterými architekti obložili daný hotelový pokoj, čímž umístění pokoje pod vodní hladinu pouze simulují.

V resortu Conrad Maldives Rangali Island se ovšem pod mořskou hladinu skutečně dostanete. Vily jsou projektovány jako dvoupodlažní, přičemž v patře při mořské hladině se nacházejí dvě ložnice, dvě koupeny, jedna samostatná toaleta, posilovna, obývací pokoj, provozní prostory pro personál a ochranku, bar, kuchyně i jídelna a dvě sluneční terasy s bazénem, směřující jak k zářným východům slunce, tak k romantickým západům. Projektanti mysleli skutečně na všechno.

Pomocí točitého schodiště mohou obyvatelé vily sejít více jak 16 stop pod hladinu a ocitnou se ve sníženém patře sedícím na mořském dně. Kromě další ložnice a koupelny je zde zabudován i relaxační koutek se 180° širokým výhledem na podvodní svět.

Připraveni k ponoru?

Ti, co touží zažít pár dní v kůži nebo alespoň sídle malé mořské víly, se již teď mohou těšit na otevření tohoto výjimečného hotelu, které je ohlášeno již na listopad 2018. Výdaje za jednu noc strávenou na tomto extraordinerním a luxusním místě se zatím odhadují na 50 000 amerických dolarů, což v přepočtu činí jen něco málo přes milion českých korun.

Podívejte se do naší fotogalerie a uznejte, že strávit noc s výhledem na žraloky a další mořské živočichy je k nezaplacení.

FOTOGALERIE:

 

foto: architectualdigest.com, thespaces.com, conradmaldives.com

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.