domácí infrasauna

Udělejte něco pro své zdraví – pořiďte si domácí infrasaunu

Dovolte si luxus v podobě hřejivého relaxu, kdykoliv budete chtít. Zvláště v zimních měsících uvítáte prohřátí celého těla v soukromí, které vám dopřeje domácí infrasauna.

Jaké má infrasauna účinky?

V prvé řadě významně posiluje imunitní systém, díky čemuž nebudou mít chřipka, angína a viróza šanci. Dále má pozitivní vliv na krevní oběh, stimuluje srdeční činnost a pomáhá při léčbě vysokého krevního tlaku. Uleví vám od bolestí zad, menstruačních bolestí a artritidy. Její působení zaznamenáte též při léčbě ekzémů, lupénky či kvasinkové infekce. Podílí se na detoxikaci organismu, a tím pádem eliminuje celulitidu. Jeden saunovací proces vás vyjde cca na 5 Kč, což je značná úspora oproti vstupu do sauny veřejné.

domácí dřevěnná infrasauna

Podle čeho vybírat?

Nejoblíbenějším typem je infrasauna pro 2 osoby, v níž si užijete příjemnou relaxaci ve dvou, a přitom si neklade významné prostorové požadavky. Infrasauna pro 2 se vejde téměř do každého bytu. Rozměry uvedeného typu se pohybují kolem 124×108×190 cm. Máte-li vyřešeno, zda se do vaší domácnosti infrasauna vejde, věnujte pozornost jejímu provedení. Upřednostňujte materiál z kanadského jedlovce neboli hemlocku, který je zárukou kvality. Zaměřte se též na vybavení sauny, jakým mohou být podlahové topidlo, teplotní senzor, ionizér, rádio atd.

Venkovní infrasauna nebo sauna finská?

dřevěnná domácí infrasauna

Finská sauna vám nabídne teplo 85-100 °C a vlhkost dle četnosti polévání kamen. Její provoz je ekonomicky náročnější než u infrasauny, má větší náchylnost k hnilobě. Rovněž do ní nesmíte, když jste nemocní. Oproti tomu infrasauna při nachlazení doporučována je, neboť infračervené paprsky viry a bakterie rychle zlikvidují. Tato sauna vám zajistí teplo v rozmezí 45-55 °C bez použití páry. Její princip spočívá v tom, že vás vyhřívá zevnitř. K údržbě infrasauny vám postačí vlhký hadřík a parafínový olej.

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.