Umělý trávník na zahradě

Umělý trávník pro stále zelenou zahradu

Toužíte po stále upraveném trávníku, ale nemáte dost času jej udržovat? Potřebujete praktickou podložku pro vašeho psa? Nebo chcete navodit atmosféru zahrádky na vašem balkoně? To vše vám splní umělý trávník.

Umělý trávník oživí váš domov

Mnozí se tohoto produktu mohou bát. Proč si dávat na zahradu umělý trávník, když tam může růst přírodní rostlina? Ne každý dům je ovšem obklopen ideálním podložím. Mnohé trávníky nelze udržet v oné pěkné zelené barvě a rovnoměrném sestřihu. Nikdo vám netvrdí, že se musíte vzdát přírodní zeleně kolem svého domu. Poznejte jen, jaké jsou úžasné výhody umělého trávníku. Překvapí vás nejen funkčnost, ale i dokonale přirozený vzhled.

Umělý trávník se hodí i na zahradu

Nepřirozený vzhled představuje při zvažování zda jít do umělého trávníku asi největšího strašáka. Ovšem umělý trávník v dnešní době vypadá velmi přirozeně. Dokonce se prodává několik forem – různé délky, zbarvení i hustota jednotlivých vláken. Můžete si proto vybrat v nesčetném množství produktů. Záleží, k jakému účelu jej potřebujete. Tato tráva se dnes velmi využívá k prezentační straně domu. Umělý trávník na terasu skvěle zdobí prostor, kde vítáte své hosty. Nemusíte neustále myslet na to, že má být pravidelně posekaný. Pokud máte za domem velkou zahradu, plnou stromů, zde vám trošku vyšší porost bude jistě odpuštěn. Umělý trávník na terasu se může pohodlně aplikovat přímo na betonový základ, který nemusíte bourat v momentě, když se rozhodnete obklopit se více zelení. Umělý trávník na zahradu rovněž lze využít, když se zkrátka nechcete o zeleň starat. Další výhodou je šetrnost k vodním zdrojům, jejichž nedostatku se v posledních letech dostává rostoucí mediální pozornost.

Umělý trávník pod bazén i pro psy

Produkty, jimž se v tomto článku věnujeme, většinou plní funkci náhražky. Umělý trávník na balkon představuje dokonalý doplněk. Chození po umělé trávě je příjemnější než po rozpálených dlaždicích, na které pálí paprsky slunce po celý den. Navíc je všeobecně známo, že zelená barva má pozitivní vliv na lidskou psychiku. Jestli máte bazén, musíte jej položit na stabilní rovné místo. Takovou základnu představuje beton. Praktický, ale ne moc vzhledný, proto na něj lze položit umělý trávník pod bazén a hned bude celé prostředí vypadat lépe a základna nebude působit rušivě. Existuje ovšem i umělý trávník pro psy. Toho využívají majitelé zvířat, když nemohou svého mazlíčka pravidelně venčit. Pejsek si tak zajde doma či na terasu na svůj záchůdek, kde vykoná potřebu. Asi vás napadne otázka: Nahradí umělý trávník koberec? Jedná se spíše o příjemnou venkovní formu, na klasické domácí využití je zbytečně efektní.

Umělý trávník – údržba

Deviza tohoto produktu je jasná. Tato umělá rostlina se udržuje skvěle. Nepotřebuje velkou péči, pokud se znečistí, lze ji omýt vodou. Co vás překvapí, je jistě vztah umělý trávník – cena. Ačkoli se jedná o komfortní produkt, jenž vám usnadní práci, nezruinuje vás. Záleží na velikosti a typu, všeobecně se tyto výrobky pohybují mezi 100 až 250 korunami za m². Pokud by vás zaujal umělý trávník, ale představoval by pro vás nákladnější investici, nevadí. I na takové vybavení domova lze čerpat výhodné půjčky. Váš vysněný domov nemusí být vzdálenou fantazií. Pro inspiraci se můžete podívat weby o bydlení.

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.