Velký domácí bublifuk i neposedné terče – užijte si Mezinárodní den rodiny naplno!

Využijte krásné dny a buďte se svými nejbližšími venku. Procházky už děti nebaví? Vyzkoušejte něco jiného! Hrajte si. Přinášíme vám tipy na zábavné aktivity na zahradě. Při přípravě se skvěle pobavíte, budete mít hotovo raz dva a s dětmi si užijete odpoledne plná zábavy na čerstvém vzduchu. Tak hurá do toho! Děti milují házení na […]

Využijte krásné dny a buďte se svými nejbližšími venku. Procházky už děti nebaví? Vyzkoušejte něco jiného! Hrajte si. Přinášíme vám tipy na zábavné aktivity na zahradě. Při přípravě se skvěle pobavíte, budete mít hotovo raz dva a s dětmi si užijete odpoledne plná zábavy na čerstvém vzduchu. Tak hurá do toho!

Děti milují házení na cíl a dospělí také! A co teprve, když v tom hrají roli neposedné balónky a šipky.

Co budete potřebovat?

  1. větší kartonovou nebo sololitovou desku
  2. balónky (kolik budete chtít)
  3. izolepu
  4. nůžky
  5. házecí šipky

Jak na to?

Nafoukněte dostatečné množství balónků. Už to samo vás určitě pobaví daleko více, než byste možná čekali!

Každý nafouknutý balónek zavažte na uzlík a ten přelepte z obou stran izolepou.

Izolepu využijete i v dalším kroku, kdy s její pomocí začnete připevňovat jednotlivé balónky na desku.

Když je deska barevnými balónky zaplněná, stačí už jen najít vhodné bezpečné místo, kde ji opřete. Ideální je umístění proti stěně domu bez oken nebo proti vratům stodoly.

Pak už můžete začít házet šipky. Jaká pravidla si určíte, je jen na vás. Můžete soutěžit, kdo se vícekrát trefí – není to zdaleka tak snadné, jak by se mohlo zdát. Nebo se můžete snažit vystřílet balónky podle barev. Nechte kreativitu, aby zapracovala!

Podívejte se na video, kde kromě hry s balónky najdete i další dvě jednoduché hry! V první můžete zkusit zase házení, tentokrát se ale budete trefovat naplněným pytlíčkem do otvorů v desce nebo papíru. Druhá hra jsou vlastně outdoorové piškvorky, na které vám bude stačit kus rovné plochy a kameny dvou různých barev.

A co dalšího můžete zkusit na zahradě? Co třeba srážení kuželek nebo házení kroužků na cíl. Variant je spousta, nechte se inspirovat dalším videem.

A kdybyste už byli úplně v koncích, nezapomeňte, že každou zahradní zábavu zachrání bublifuk! Jak si vyrobit domácí veliké bubliny? To, i další vychytávky a nápady, najdete v posledním videu. Užívejte si!

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.