Vyzdobte dětem pokoj v podzimních barvách

Udělat dětem hezkou výzdobu v dětském pokoji? Proč ne, zvlášť když je podzim, za okny je barevné listí a celá příroda jakoby volala: „Tvoř!“ Podívejme se, co by se dalo s dětským pokojem dělat.

Začít můžete tím, že shromáždíte své děti a vyrazíte do přírody. Budete totiž potřebovat materiál. Sbírejte barevné spadané listí, šišky, oříšky, žaludy, kaštany, větvičky, cokoliv, co vám přijde zajímavé. Podstatné ale bude hlavně to listí. Listí následně doma usušte.

Malujte, lepte, zaplétejte

Pokud máte listí suché, můžete se rozhodnout, zda ponecháte listům přírodní barvu, nebo je přelakujete a nabarvíte. Pokud zvolíte druhou variantu, v každém obchodě s výtvarnými potřebami najdete velkou škálu laků a pomůcek na výrobu obrazů a kytic z listí.

Pokud máte i dostatek větviček, můžete vytvořit věnec. Hodí se spíše měkké, které se dají dobře tvarovat a zaplétat do sebe. Do věnce pak zapletete nebo nalepíte listí, bobule, šípky, zkrátka cokoliv, co jste na své výpravě našli. Opět je to zábava pro celou rodinu a zapojit můžete i děti. Věnec jim pak na hřebíčku pověsíte na dveře a uvidíte, že radost bude veliká.

Sklenice může být prázdná, plná nebo barevná

Jako dekoraci můžete využít i prázdnou zavařovací sklenici. Dá se naplnit hezkými oblázky, listy nebo třeba sušeným ovocem. Moc hezky vypadají také sušené chilli papričky, jen pozor, aby je náhodou děti nezkoušely jíst. Sklenici můžete omotat stužkou a máte další dekorační prvek do pokojíčku.

A co takhle obrázek? Stačí listí jednoduše vzít a přilepit na papír. Ten pak můžete zarámovat a pověsit na zeď. Opět to vypadá velmi pěkně.

Listí se dá také zavěsit na provázek a připnout pomocí kolíčků na prádlo. I tahle dekorace se jistě bude vašim dětem líbit a zútulní jejich pokojíček.

Dýně na mnoho způsobů

Velmi zajímavou dekoraci lze vyrobit také z dýně. Tato plodina k podzimu rovněž patří. Dýni můžete vydlabat stejně, jako se do dělá na Halloween. Pokud máte menší děti, je lepší vydlabat dýni spíše usměvavou, ta strašidelná by je mohla vyděsit. Pokud nemáte k dispozici dýně ze zahrádky, můžete si koupit dýně dekorativní. Jsou z keramiky a navíc odpadne dlabání. Vše se již prodává hotové.

Možností, co s listím a dalšími přírodninami, je opravdu mnoho. Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv z nich, hlavní je, že vše budete činit společně s vašimi dětmi. Právě čas strávený tvorbou a následnou výzdobou pokojíčku je možná vůbec to nejcennější.

FOTOGALERIE

Líbil se vám článek?

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.