americká hypotéka

Potřebujete nakoupit vybavení a nemáte finance? Vyzkoušejte americkou hypotéku

Chybí vám finance na vybavení domova a hledáte výhodný úvěr? Řešením může být americká hypotéka. Jde o finanční produkt, kdy můžete získat dostatek financí pro zařízení všeho potřebného za příjemně nízký úrok. Jak to funguje a kdy je možné sjednat si americkou hypotéku? To se dozvíte v tomto článku.

Peníze na vybavení a vše, co nelze financovat hypotékou

Americká hypotéka je určená pro zafinancování pořízení vybavení do domácnosti. Slouží jako zdroj prostředků pro nákup věcí, které nespadají do klasické hypotéky. Pokud tedy chcete peníze čistě na rekonstrukci, zvolte raději přímo klasickou hypotéku. V opačném případě je vhodné vybrat si americkou hypotéku s volnějšími podmínkami využití peněz. Jde o mnohem lepší řešení v porovnání s obyčejným spotřebitelským účtem, protože s velkou pravděpodobností získáte výhodnější úrok a zaplatíte tedy méně. V rámci americké hypotéky slouží totiž jako zástava vaše nemovitost, což znamená, že má banka možnost nabídnout vám výhodnější podmínky. V případě půjčování statisícové částky se každé procento úroku počítá a ušetřené finance jistě využijete jinde.

Výhodnější úrok v porovnání se spotřebitelským úvěrem

Jedním z důvodů, proč se rozhodnout pro americkou hypotéku, jsou poměrně výhodné podmínky. Poskytovatelé nabízí poměrně nízký úrok. Ten je sice vyšší v porovnání s běžnou hypotékou, ale zároveň nižší než u bezúčelové půjčky. Je možné zvolit si i dobu fixace úrokové sazby, kdy máte během tohoto období jistotu, že budete platit stále stejnou částku. Chcete vidět konkrétní čísla? Vyzkoušejte kalkulačku dostupnou na webové stránce a zadejte vámi požadovanou částku.

Spočítejte si, kolik konkrétně zaplatíte

Na online kalkulačce si můžete přímo spočítat, jaký dostanete úrok při půjčení konkrétní částky. Zjistíte také, jaká bude výše měsíční splátky. Uděláte si tak lepší představu o tom, jestli zvládnete úvěr bez problémů splatit. Nabízenou úrokovou sazbu máte garantovou po dobu 30 dní od kalkulace. V klidu si všechno promyslíte, znovu si ověříte, že požadovaná částka je dostatečná, a následně se můžete pustit do podání klasické žádosti.

Pohodlné sjednání úvěru

Stejně jako u jiných úvěrů i při sjednání americké hypotéky se snažte najít osvědčeného poskytovatele, který vám nabídne výhodné a hlavně předem jasné transparentní podmínky. Pokud vám nebude cokoliv jasné, můžete kdykoliv položit dotaz přes kontaktní formulář. Pro opravdu pohodlné sjednání všeho potřebného je možné využít virtuální pobočku, kdy vše vyřizujete přímo s bankéřem. Se správným úvěrem máte dokonalé bydlení na dosah a vyřízení americké hypotéky opravdu není složitým procesem.

Souhlasím s podmínkami

  1. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluje klient souhlas Hypoteční bance, a.s., se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 13584324 (dále jen „Banka“), aby za účelem kontaktování klienta s nabídkou vhodného úvěrového produktu dle klientem zadaných parametrů shromažďovala, zpracovávala a uchovávala poskytnuté osobní údaje klienta – zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru, a to v rozsahu jméno, příjmení a e-mailová adresa.
  2. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.
  3. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.
  4. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Klient dále vyplněním a odesláním formuláře uděluje souhlas s tím, aby osobní údaje klienta– zájemce o poskytnutí hypotečního úvěru byly použity za účelem nabízení dalších obchodů a služeb ze strany Banky, Československé obchodní banky, a. s. se sídlem Praha 5, Radlická 333/150, PSČ: 150 57, IČ: 00001350 a dalších společností působících v rámci skupiny ČSOB, a to i elektronickými prostředky. Informace o společnostech působících v rámci skupiny ČSOB jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB www.csob.cz. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem nabízení dalších obchodů a služeb uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení s tím, že klient má právo tento souhlas kdykoliv odvolat; odvolání souhlasu je třeba provést písemně vůči Bance na adresu jejího sídla.